O čem je HarvestLove? 

Nejprve si prosím přečtěte úvodní řeč k pozici, s jakou se ztotožňujete:

Jsem zemědělec, službař

Já, Michal Horák, nejsem chytřejší nebo lepší než kdokoli jiný. Jistě toto čtou lidé, kteří v zemědělství pracují mnohem více let, než já a mají o to víc zkušeností. Třeba máme společné názory nebo se v něčem naše pohledy na věc liší. To je v pořádku.

Jsou službaři a zemědělci, kteří mají jiný pohled na sklizeň, dělají to po svém a to je v pořádku. Každý má na svou práci a řešení sklizně jiný recept.

To, o čem se na tomto webu rozepisuji nemusí být pro některé z Vás novými poznatky. Uvedené příklady a zkušenosti jsou všeobecné a netýkají se nikoho konkrétního. Každý z Vás má nějakou výchozí pozici a každý má jiné priority. Někdy je sezóna úspěšná, jindy je to boj o přežití.

Jsou mezi námi tací, kdo má kombajnovou sklizeň skutečně skvěle zvládnutou a je radost to sledovat na vlastní oči nebo slyšet od druhých vynikající referenci.

Také jsou mezi námi ti, kdo hledají způsoby a řešení, jak dělat své hospodaření lepším, jednodušším, efektivnějším a podobně. Rádi se dozví něco nového, zamyslí se nad tím a udělají si vlastní názor. Postupem času pak něco inovují či uskuteční změnu a krok kupředu.

Jak si přečtete nebo jste si možná už přečetli, kombajnová sklizeň je mou vášní. Rád se učím nové věci, zkouším je v praxi a inspiruji se pro progres sebe samého a lidí, jenž do mé práce vkládají důvěru.

V mých názorech na kombajnovou sklizeň se mnou můžete souhlasit i nemusíte.

HarvestLove je o inspiraci, jak o kombajnové sklizni přemýšlet a jak ji dělat.

Jsem obsluha zemědělské techniky

Dlouhé směny, častokrát do pozdních nočních hodin. Porouchané stroje, řešení oprav a zažívání adrenalinových situací. Někdy dobré, jindy méně příznivé peníze za odpracované hodiny. Náročné dny, plné stresu a starostí, málo spánku a mnohdy takřka žádné volno pro zasloužený odpočinek a relax…

I přes všechny ty strasti, nervy a úskalí, jenž práce v zemědělství s sebou přináší, tak Tě to pořád baví a uvědomuješ si, že bez lidí, jako jsi Ty to prostě nejde! Máš pravdu!

Odměň se!

Přípravy mašin vrcholí. Jsi u toho, jak se porosty zakládaly, pracovalo se na nich, záleží Ti na tom. Každý den jezdíš kolem polí, sleduješ tu rostoucí úrodu a už se po roce zase těšíš na pořádný žně?

Mentální přípravu ladíš na mobilu nebo u počítače sledováním videí, fotek a čehokoli, co Tě namotivuje na letošní žně?

Tak to jsme úplně stejní “bláznové“ 😀

 

Brzy budeš i Ty mít možnost vyjádřit svůj názor a zálibu pro kombajnovou sklizeň na své mašině! A to nejen novým premiérovým merchem HarvestLove...

V blízké době se můžeš těšit na polepy HarvestLove, které si vylepíš na svou mašinu a budeš se mnou a dalšími tvořit HarvestLove team!

K nákupu polepu ode mě dostaneš ZDARMA praktickou věcičku do své kabiny!

 

Mimochodem, HarvestLove je tu pro všechny. Ke svým fotkám či videím, do komentářů a všude kde budeš chtít, napiš jednoduše:

HarvestLove!

V zemědělství (ne)pracuji a jsem velký fanoušek

Taky jsi pořád netrpělivý, zjišťuješ si, kdy a kde vyrazí první kombajn do pole a jakmile máš info o prvním výjezdu, je to hotová euforie?

Baví Tě sledovat videa na YouTube, fotky a další z oblasti zemědělství, zvláště pak kombajnové sklizně? Hraješ Farming Simulator nebo se prostě nějakým způsobem vžíváš do toho zemědělského života?

Chceš se někdy stát traktoristou, kombajnérem a pracovat se zemědělskou technikou?

Máš rád originalitu a chceš ostatním říct svůj názor? Názor, že Tě baví léto, kombajnová sklizeň a vše kolem toho?

Buď v tom s námi a staň se součástí HarvestLove teamu!

Ukaž to, co si myslíš! Prezentuj ostatním to, co Tě baví a objednej si originální merch HarvestLove!

 

Fotíš techniku, natáčíš videa nebo jen brouzdáš po netu a koukáš na pěkné záběry ze žní? Označuj svou tvorbu nebo komentuj s hashtagem #harvestlove nebo jenom slovním spojením HarvestLove

HarvestLove je značka pro nás všechny! Chceš jednoduše říct, že Tě to baví, fotka či video seTi líbí nebo podobně? Chceš prostě jen vyjádřit svoje pocity? Tak napiš HarvestLove! Tím řekneš naprosto vše!

Vybrali jste si a přečetli to, s jakou pozicí se ztotožňujete? Výborně, tak tady je slíbené vyjádření „O čem je HarvestLove?“

„HarvestLove spojuje lidi, které baví kombajnová sklizeň a kteří se v tomto chtějí jakkoli rozvíjet.“

A to z pohledu inspirace pro vlastní kombajnovou sklizeň, získávání praktických zkušeností nebo všeobecným přehledem. Fanoušci a obsluhy techniky mohou svůj názor projevit označením svého stroje anebo sami sebe obdarovat zakoupením merche HarvestLove a tím sdělit svůj názor na kombajnovou sklizeň.

Web HarvestLove není o tom, která značka strojů je lepší, kdo z nás to dělá lépe, který službař je úspěšnější atp. Značka HarvestLove vyjadřuje naši zálibu pro zemědělství, kombajnovou sklizeň a zájem se dál rozvíjet.

HarvestLove spojuje lidi, oceňuje zemědělskou práci a utváří kombajnové sklizni jiný charakter!

NÁZOR      |      ŽIVOTNÍ STYL       |      ZNAČKA PRO KOMBAJNOVOU SKLIZEŇ